Brukernavn:

Passord:

 
 
 
 Hovedlaget
 Fotball
     A- og B-lag Herrer
     A- og B-lag Damer
     G/J 2002
     G/J 2001 Hvit
     G/J 2001 Rød
     G/J 2000 Hvit
     G/J 2000 Rød
     G/J 1999
     G 1998
     J 1998
     G/J 1997
     G 1996
     J 1994
     G Junior
     Unified
     Fotballskolen
         Nyheter
         Galleri
         Arkiv
     Styret
     Baneoversikt
     Sportsplan
     Ressurser
 Håndball
 Basketball
 Idrettskolen
 Ski & Sykkel
 Volleyball
 Innebandy
 Bordtennis
 Taekwon-Do
 Fritidsklubben
 Dametrimmen
no sponsors
Grasrotandelen

Nyheter

[19.05.2010 10:49] :: Fotball - Fotballskolen
Fotballskolen 2010 er dessverre avlyst
Vi beklager at det dessverre ikke blir noen jentefotballskole på Borgen sommeren 2010, og håper å være tilbake med ny fotballskole i 2011.  
[27.06.2009 22:23] :: Fotball - Fotballskolen
Tine Borgen IL Jentefotballskole 2009 er over.
Det er med litt blandede følelser vi konstaterer at årets utgave av Tine Borgen IL Jentefotballskole er over. Det er veldig trivelig med så mange aktive jenter på Borgen! Samtidig er det sikkert mange slitne, både instruktører og deltakere etter et slik arrangement.

Borgen IL takker alle deltakere og instruktører for vel utført jentefotballskole, og ønsker alle sammen en riktig GOD SOMMER!  
[26.06.2009 22:23] :: Fotball - Fotballskolen
Det går mot slutten av årets jentefotballskole på Borgen.
I morgen er det siste dag av Tine Borgen IL Jentefotballskole 2009. Dette blir en aktiv dag med merkeprøver og mye annet. Dagen avsluttes med utdeling av diplomer og grilling av pølser. Det blir brus til alle deltakerne. Vi avslutter jentefotballskolen kl. 14.00 og henstiller til foreldre å hente barna da.

Det er svært varmt nå, og solen er sterk. Husk å smøre barna med solkrem med høy faktor!

Vi håper jentene har hatt en fin tid på fotballskolen, og at dette frister til gjentakelse.

Vi oppfordrer også flest mulig om å ta turen tilbake på Borgen stadion søndag kveld kl. 20.00. Da skal Borgen møte Team Strømmen 2 til et oppgjør i 2.div. for kvinner. Flere av instruktørene fra jentefotballskolen vil antakelig være involvert i denne kampen.
  
[26.06.2009 22:01] :: Fotball - Fotballskolen
Kampen mellom Borgen og Team Strømmen 2 er flyttet!
Kampen mellom Borgen og Team Strømmen 2 som skulle spilles søndag 28/6 kl. 15.00 er flyttet til kl. 20.00. Grunnen til dette er varmen. Vi oppfordrer selvfølgelig så mange som mulig å legge turen til Borgen stadion for å heie frem laget og instruktørene fra jentefotballskolen!   
[25.06.2009 19:52] :: Fotball - Fotballskolen
Nok en aktiv dag på Tine Borgen IL Jentefotballskole.
Dag to av årets jentefotballskole er historie. Det er bare blide fjes å se på Borgen i disse dager. Lett solbrente aktive barn og voksne med et stort smil om munnen. Jammen er den norske sommeren god når den viser seg slik! Inntak av væske er viktig og blir godt fulgt opp av instruktørene. Bøtter med avkjølende vann står til enhver tid klare på siden. Viktig at alle smører inn barna med solkrem før de leveres på jentefotballskolen.
Vi kommer til å gjøre en liten endring i programmet lørdag, og starter grillen tidligere enn antatt. Dette betyr at vi planlegger å være helt ferdige med årets fotballskole ca kl. 14.00, og vi ber om at barna blir hentet da. Alle deltakerne vil få med lapp hjem i morgen (fredag) om dette. Dagens "ferske" bilder er å finne i galleriet.   


"Lagbilde"


Her diskuteres lagoppstilling og taktikk.


Trening av reaksjon og hurtighet.
[24.06.2009 20:22] :: Fotball - Fotballskolen
Galleri
Flere bilder fra dagens økt på jentefotballskolen er nå lagt ut. For å se disse; trykk på Tine-logoen på forsiden.
Se deretter under Galleri i menyen til venstre.
God fornøyelse!
  
[24.06.2009 16:51] :: Fotball - Fotballskolen
Sommerens vakreste eventyr!
Endelig er Tine Borgen IL Jentefotballskole 2009 i gang!
Ca 75 deltakere koste seg med fotballaktiviteter i det strålende været på Borgen i dag. Vi har deltakere fra ca 8-13 år med tilhørighet i egen- og mange naboklubber. I år har vi også deltakere fra Oslo med, og det setter vi stor pris på. Været vil etter all sannsynlighet stå oss bi hele jentefotballskolen, og både inntak av drikke og nedkjøling er viktig! Våre strålende instruktører sørger for at bøtter med avkjølende vann står ved alle treningsfelt. Vi ser frem til noen flotte dager og ønsker alle årets deltakere hjertelig velkommen!
  Les mer


Vått og avkjølende hår etter en tur i vannbøtta.


Alle venter spent på tur.


Mange sommerblide jenter på Borgen i dag!
[23.06.2009 10:49] :: Fotball - Fotballskolen
Tine Borgen IL Jentefotballskole 24.-27.juni 2009
Det nærmer seg Borgens Jentefotballskole. Så langt er 80 jenter påmeldt til fire dager med fotball.   


Fra fotballskolen 2008


Fra fotballskolen 2007
[13.03.2009 16:56] :: Fotball - Fotballskolen
Tine Borgen IL Jentefotballskole 24.-27.juni 2009.
Planleggingen av årets jentefotballskole er godt i gang.
Søknad er sendt og mer info vil komme etterhvert.
Vi er nå i gang med å spre informasjon til potensielle deltakere gjennom flere kanaler. Det deles også ut informasjonsskriv samtidig som vi informerer om grasrotandelen.   Les mer
<<   <   1   >   >>
 © Ø. Fladby 2005