Hovedstyret, arbeidsutvalget og gruppeledere i Borgen IL 2020

Hovedstyret i Borgen IL

Arbeidsutvalget i hovedlaget:

Funksjon

Navn

E-post

Mobil

Leder

Asbjørn Molberg

borgenil@hotmail.com

99215740

Nestleder

Kine Wullum

ki.ow@hotmail.com

91639182

Styremedlem

Zhian Abdulla

zhian-95barce@hotmail.com

96747943

Styremedlem

Anders Nafstad Bakke

andersbakke88@hotmail.com

40016925

Styremedlem

Dejan Savic

savic.dejan80@gmail.com

94794511

Styremedlem

Fredrik Ringstad

fringstad@hotmail.com

92099921

Hallansvarlig

Leif Arne Myren

ruslebiffen75@hotmail.com

94814424

Varamedlem

Marit Kopperud

mar-hild@online.no

90959295

Varamedlem

 Karin Hultgren

karin.hultgren73@gmail.com

47661613

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gruppelederne i hovedstyret:

Fotball             Lars Nideng                      larsnideng@yahoo.com                     Tlf: 971 43 431

Idrettskolen    Hans-Roald Bergquist      hans_roald_b@hotmail.com              Tlf: 974 61 501    

Basketball       Andrè Gundersen             gundersen@thevikingplanet.com       Tlf: 934 04 063

Håndball          Lillian Willersrud             lilliansen@hotmail.com                      Tlf: 970 96 670

Innebandy       Monica Brenden              monica.brenden@gmail.com              Tlf: 918 46229

Ski og sykkel   Pål Viggo Kristiansen     palviggo@hotmail.no                        Tlf: 934 15 139

Taekwondo     Tone Lise Balchen           tonelise.balchen@gmail.com              Tlf: 922 30303

Volleyball        Jens Jakob Bjørnslett     jensjb@gmail.com                             Tlf: 990 32 369

 

Andre:

Daglig leder      Tore Nilsen                    borgendl@online.no                           Tlf: 959 84 010

Kalender

August
MTOTFLS
272829303112
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31123456

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket