sturla 2016-08-17 12:25:22

Håndballstyret

Håndballstyret
Funksjon Navn E-post Mobil
Leder Lillian Willersrud lilliansen@hotmail.com 97096670
Nestleder Hege Vestengen hege.vestengen@sisu.no 48950929
Sekretær Linda Hansen linda@ekornrudvegen.one  91722372
Økonomiansvarlig Lene Martinsen lene-martinsen@hotmail.com   97985079
Dommerkontakt Linda Bath linda.bath@avinor.no  95044247
Cafeansvarlig Monika Østmo monikao1@hotmail.com 92619487
Kampansvarlig Marianne L. Tamm mltnorway@icloud.com  91000478
Webansvarlig Sturla Hansen sturla@ekornrudvegen.one 45443469
Styremedlem Kjell Pedersen kjellpedersen@getmail.no  91595188
sturla 2016-08-17 12:38:56

Trenere og lagledere

 

Navn Funksjon E-post Mobil
Una Holm Trener J6-J9 unaholm@gmail.com  91707881
Elise Tvedt  Trener J10 elise.tvedt0206@gmail.com 41597179
Ellen Cook  Lagleder J10 crook_ellen@yahoo.no 95184679
Lene Martinsen  Lagleder J10 lene.martinsen@nemko.com 97985079
Ingvild Flaa  Trener J12 ingvild_flaa@hotmail.com 95858503
Heidi L. Johansen  Trener J12 heilima@online.no     98003221
Kine Wullum   Lagleder J12 ki.ow@hotmail.com 91639182
Anniken Sulutvedt  Trener J13 anniken.sulutvedt@gmail.com 95103423
Unni Halland  Lagleder J13 unni.n.halland@gmail.com 92464935
Heidi L. Johansen  Trener J14 heilima@online.no 98003221
Heidi Bakken  Lagleder J14 bakken_heidi@hotmail.com 93286025
Knut Andre Nielsen Trener D6  mailtilknut@hotmail.com 97967828
Lillian Willersrud Lagleder D6 lilliansen@hotmail.com 97096670

Kalender

Januar
MTOTFLS
31123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031123

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket