sturla 2016-08-17 12:25:22

Håndballstyret

Håndballstyret
Funksjon Navn E-post Mobil
Leder Lillian Willersrud lilliansen@hotmail.com 97096670
Nestleder Monika Østmo monikao1@hotmail.om  92619487
Sekretær Linda Hansen lindahansen0510@gmail.com  91722372
Økonomiansvarlig Lene Martinsen lene-martinsen@hotmail.com   97985079
Dommerkontakt Linda Bath linda.bath@avinor.no  95044247
Cafeansvarlig Inger Hilde Bjørneby  ingerhbj@hotmail.com  97184317
Dugnadsansvarlig Heidi H. Wold hhwold@online.no  99128858
Webansvarlig Sturla Hansen sturla@ekornrudvegen.one 45443469
Styremedlem Jeanet Sæhle-Olerud jeanet@saehle.no  45222350

Trenere og lagledere

 

Navn Funksjon E-post Mobil
Nina Haugland Trener J/G7 nina.haugland@hotmail.no   
Inger Hilde Bjørneby Lagleder J/G7 ingerhbj@hotmail.com   
Una Holm Trener J9 unaholm@gmail.com  91707881
Christine Granerud Lagleder J9 christinegranerud@hotmail.com  99563507
Lene B. Finstad Trener J11 lebfi@outlook.com  99692488
Ellen Cook  Lagleder J11 crook_ellen@yahoo.no 95184679
Lene Martinsen  Lagleder J11 lene.martinsen@nemko.com 97985079
Jan Terje Sem Trener J14 jan.terje.sem@gmail.com  99527427
Ingvild Flaa  Trener J14 ingvild_flaa@hotmail.com  95858503
Kine Wullum   Lagleder J14 ki.ow@hotmail.com 91639182
Unni Halland  Lagleder J14 unni.n.halland@gmail.com 92464935
Heidi L. Johansen  Trener J15 heilima@online.no 98003221
Tony Avolio Trener J15 tony_avolio@hotmail.com  90566015
Vibeke Skjedsvold Lagleder J15 vibekeskjedsvold@gmail.com  91866056
Knut Andre Nielsen Trener D6 mailtilknut@hotmail.com   97967828
Lillian Willersrud Lagleder D6 lilliansen@hotmail.com 97096670

Nyheter

Henvend deg her om du trenger brukerstøtte eller hjelp med medlemsskap / betaling

07.05.2018
- Marius Bekk

Innkalling til årsmøte Borgen IL

Tid: 12 februar 2020. - kl. 19.00

Sted: Borgen IL´s klubbhus

14.01.2020
- Tore123

Tore Nilsen er tilsatt som daglig leder i en 60% stilling. Tore har lang erfaring fra flere stillinger i inn- og utland i databransjen. Idrettslagserfaring har han bygget opp gjennom mere enn 20 år i Hvam IL

09.09.2019
- Tore Nilsen

Hva med et nærmiljøanlegg med en rekke sosiale aktiverende tekniske hjelpemidleri nærheten av Alfhallen. Hvem har lyst til å være med i en prosjektgruppe?

02.12.2019
- Tore123

Borgen IL og Ullensaker Kisa inviterer til Fotballskole for gutter og jenter født 2013.

Informasjonsmøte 11.april 19-20 på jessheim stadion

Treninger vil gjennomføres tirsdager fra og med 23.april til og med 18 juni, samt 13.august til og med 24 september.

14.03.2019
- Marius Bekk

Det første av de to viktigste møtene vi har i år. vi må snakke om fremtiden. Hva tror vi om fremtiden, men først og fremst hva tror dere om fremtiden og hav dere kan tenke dere å bidra med?

05.02.2020
- Andre Gundersen

Borgen samler i år jentefotballen for årgangene 2013, 2012 og 2011 til ei treningsgruppe. Vi håper det er starten på å samle to og to årganger og etterhvert få til jentefotball for alle aldersgrupper.

13.04.2019
- Marius Bekk

Intersport Kløfta inviterer til klubbdag 27 februar!

25.02.2019
- MariusBekk

Årsmøte onsdag 13.februar kl 19 i klubbhuset

13.02.2019
- Marius Bekk

Kalender

Mai
MTOTFLS
27282930123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Aktiviteter

Ingen aktiviteter tilgjengelig for øyeblikket